Firma CFS wprowadza Certyfikat w zakresie konstrukcji higienicznych

Certyfikat w zakresie konstrukcji higienicznych jest pierwszym tego rodzaju w branży spożywczej

Sześcioro uczestników szkolenia z zakresu konstrukcji higienicznych firmy CFS z elementami odzwierciedlającymi sprzęt w zakładzie przetwórstwa spożywczego

Firma Commercial Food Sanitation (CFS) poszerza swoją ofertę renomowanych certyfikatów szkoleniowych o nowy Certyfikat w zakresie konstrukcji higienicznych. Certyfikat w zakresie konstrukcji higienicznych firmy CFS pozwala zdobyć narzędzia i umiejętności potrzebne do wdrażania, ulepszania i utrzymywania konstrukcji higienicznych w zakładach przetwórstwa spożywczego.

Certyfikat w zakresie konstrukcji higienicznych jest pierwszym tego rodzaju. Łączy on zasoby cyfrowe ze szkoleniami stacjonarnymi. Uczestnicy ukończą pięć podstawowych modułów online oraz szkolenie stacjonarne z zakresu konstrukcji higienicznych (ang. Hygienic Design Training, HDT) w jednej z globalnych placówek szkoleniowych. Przygotowano również dodatkowe moduły online w celu pogłębienia wiedzy na temat konstrukcji higienicznych. Program recertyfikacji — wymaganej co trzy lata — zapewni aktualizację wiedzy posiadaczy certyfikatu.

Certyfikat ten stanowi zwieńczenie naszego szkolenia z zakresu konstrukcji higienicznych. Wiemy, że firmy przestrzegające zasad konstrukcji higienicznych minimalizują ryzyko związane z bezpieczeństwem żywności.

Darin Zehr
Darin Zehr
Dyrektor generalny firmy Commercial Food Sanitation

Uzyskanie Certyfikatu w zakresie konstrukcji higienicznych firmy CFS buduje wiarygodność zawodową, zapewnia możliwości awansu oraz stanowi dowód wiedzy i zaangażowania w dziedzinie konstrukcji higienicznych. W przypadku producentów żywności stosowanie zasad konstrukcji higienicznych pozwala osiągnąć doskonałość operacyjną, poprawić wydajność, wygenerować oszczędności i wydłużyć czas pracy bez przestojów.

„To duży postęp nie tylko dla samych specjalistów z branży spożywczej, ale także dla całego przemysłu spożywczego” — powiedział Darin Zehr, dyrektor generalny firmy Commercial Food Sanitation. „Certyfikat ten stanowi zwieńczenie naszego szkolenia z zakresu konstrukcji higienicznych. Wiemy, że firmy przestrzegające zasad konstrukcji higienicznych minimalizują ryzyko związane z bezpieczeństwem żywności”.

Certyfikat w zakresie konstrukcji higienicznych jest drugim certyfikatem oferowanym przez firmę CFS. W ramach szkoleń z zakresu konstrukcji higienicznych i podstaw sanitarnych firma CFS przeszkoliła ponad 4400 specjalistów branży spożywczej.

Dowiedz się więcej o Certyfikacie w zakresie konstrukcji higienicznych firmy CFS, odwiedzając stronę commercialfoodsanitation.com.


Wiadomości i spostrzeżenia